Wójt Gminy Nowogródek Pomorski, działając na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) informuje, że od dnia 19 marca br. do odwołania w Gminie Nowogródek Pomorski  wprowadza się zmianę czasu pracy dla pracowników Urzędu w godz. od 8.00 do godz. 13.00.

W związku z powyższym pracownicy Urzędu Gminy i Ośrodka Pomocy Społecznej, Dyrekcji Zespołu Placówek Oświatowych w Karsku oraz Szkoły Podstawowej im. Unii Europejskiej w Nowogródku Pomorski będą do dyspozycji klientów Urzędu pod telefonem od poniedziałku do piątku w godz.  od 8.00 do godz. 13.00.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie pisma, wnioski, dokumenty skierowane do UG Nowogródek Pomorski, możecie Państwo przesłać w formie elektronicznej za pomocą ePUAP (pismo ogólne do podmiotu publicznego) lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wójt Gminy Nowogródek Pomorski

Krzysztof Mrzygłód